VIVIENNE MORT - TEMBER BLANCHE - Barcelona 12 de agosto

VIVIENNE MORT - TEMBER BLANCHE - Barcelona 12 de agosto

Ver entradas
VIVIENNE MORT - TEMBER BLANCHE - Barcelona 12 de agosto

VIVIENNE MORT - TEMBER BLANCHE - Barcelona 12 de agosto

La Nau . Carrer d’Alaba 30, 08005. Ver mapa

12/08/2022

19:00

Compra tus entradas

Primera Fase

20,60 €

Agotadas

Segunda Fase

25,77 €

Agotadas

Tercera Fase

30,92 €

Precio final. Gastos de gestión y seguro de no asistencia incluidos

Total 0,00 €

Descripción

Асоціація української молоді в Каталунії та Західфест організовують концерт для  Vivienne Mort та Tember Blanche  у Барселоні 12 серпня у залі La Nau,  прибуток з якого піде на благодійність.

Vivienne Mort — один з головних представників українського інді-року. Гурт зробив вагомий вклад у розвиток української рок-музики та вітчизняної музичної культури. Vivienne Mort видали 5 альбомів, останній з яких, «Досвід», було  номіновано на Шевченківську премію в категорії «Музичне мистецтво».

Це музика, яку слухає українська інтелігенція, поціновувачі «розумної» музики. Тематика творчості Vivienne Mort, перш за все, про стан душі, екзистенційні пошуки, глибокі роздуми, почуття та переживання. 

За свою історію гурт багато експериментував зі звучанням: від академічного дуету вокалу з органом в стінах готичного костелу до розширеного складу біг-бенду з духовими і струнними. Та основою музики Vivienne Mort завжди залишається виразне фортепіано і чуттєвий, харизматичний вокал авторки пісень Даніели Заюшкіної. Після повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну вона виступала виключно з концертами підтримки для Збройних Сил України. 12 серпня Vivienne Mort вперше виступить для своїх слухачів у концертному залі La NAU з благодійним концертом.

Tember Blanche – український інді-поп дует, народжений на вулицях Києва. Їхня пісня «Вечорниці» стала вірусною в українському сегменті TikTok. Це помітили переможці ESC 2022 Kalush і запропонували зробити хіп-хоп ремейк. Зараз колаборація KALUSH і Tember Blanche «Калуські вечорниці» увійшла в топ-10 найпопулярніших пісень України на Spotify.

Музика дуету легка, чуттєва та поетична. Навесні 2022 року Tember Blanche мали вирушити в тур із презентацією дебютного альбому «Тут нема нікого, окрім нас», але війна перешкодила їхнім планам. Окрім цього, інді-дует представить пісні з майбутнього альбому про те, що доводиться відчувати під час війни та присвячені боротьбі українського народу.


En este caso el promotor no ha especificado la política de acceso a menores, si tienes cualquier duda te animamos a que te pongas en contacto directamente con él.

Vídeo

¡Compartir!

Organizado por

Associacio de Joves d'Ucraїna a Catalunya

Ver detalles